Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów i Partnerów.

Computex to nasz partner w projekcie dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Zlecił nam wdrożenie systemu OTRS i jego interakcję z systemem zgłoszeniowym Klienta (HP Service Manager) w oparciu o usługi SOAP.

Usprawniliśmy procesy księgowe, wdrażając i dostosowując system OTRS do potrzeb kilkuset użytkowników. Niedługo potem ManpowerGroup wrócił do nas z kolejnym projektem, który objął m.in.: wdrożenie dedykowanych modułów i katalogu usług oraz modyfikację portalu klienta.

Przeprowadziliśmy kompletne wdrożenie systemu OTRS: od analizy, przez instalację systemu i parametryzację, aż po implementację dedykowanych rozwiązań. Zbudowaliśmy od podstaw m.in. mechanizm generowania pliku PDF z danych zgłoszenia.

Firma Bilander Group skorzystała z naszych usług w zakresie wdrożenia i konfiguracji systemu OTRS. Zaproponowaliśmy i wprowadziliśmy rozwiązania przystosowane do specyficznych wymagań firmy, zarówno w odniesieniu do obsługi zgłoszeń przychodzących od klientów, jak i zgłoszeń wewnętrznych.

Integrity Partners

We współpracy z firmą Integrity Partners wdrożyliśmy nową wersję systemu helpdesk w dużym przedsiębiorstwie z sektora finansów i ubezpieczeń, oraz zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązania dostosowujące działanie systemu do potrzeb użytkowników.

Dla firmy ZETO S.A. w Poznaniu przeprowadziliśmy dwudniowe szkolenie poświęcone zaawansowanym zagadnieniom wykorzystywania i administrowania systemem OTRS rozbudowanym o moduły OTRS::ITSM i FAQ.

W ramach współpracy z firmą UK2 Group wdrożyliśmy system OTRS, oraz zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy aplikację udostępniającą dane z OTRS za pośrednictwem interfejsu typu RESTful.

Dla firmy UK2.net, w ramach większego projektu migracji do nowego systemu informatycznego, przeprowadziliśmy proces instalacji i konfiguracji systemu OTRS, a następnie wprowadziliśmy rozwiązania umożliwiające integrację z innymi aplikacjami.